Prodej květin online


TOPlist

Pokud nejste v nákupu přes internet nováčkem, určitě vás nepřekvapí, že na internetu jde koupit ledasco. Poslední dobou však na stále větší oblibě získává prodej květin přes internet.

online prodej květin

Ve velmi zajímavém článku na Digiweb.cz se dozvíte, jak to vypadá s prodejem a rozvozem květin u našich sousedů v Německu. Tam se tento trend stává stále rozšířenější a Němci nakupují květiny přes internet velmi aktivně a za výhodné ceny. Největší internetový obchod s květinami tam zaštiťuje kolem 9000 květinářů po celém Německu. Květinářství dostane objednávku, připraví kytici a rozvoz zajišťuje externí kurýr.

Ani u nás však není online prodej květin úplně na začátku. Existují již u nás firmy, které aktivně zajišťují prodej a rozvoz květin nejen po velkých městech, ale i po celém Česku.

květiny online

Mezi ně patří například květinářství www.kvetinydnes.cz, www.kvetiny-online.cz či www.laflorista.cz a Květinová služba, která se chlubí tím, že doručí květiny do 24 hodin.

Doručování květin u nás zajišťuje poměrně mnoho internetových obchodů. Výhodou pro zákazníka tedy je, že si může vybírat z velkého sortimentu. Obchody nenabízejí pouze svatební či pohřební kytice. Můžete si objednat jednotlivé květiny – růže, tulipány, slunečnice, gerbery či různé orchideje. Většina zboží je umístěna do kategorií, jako květiny pro zamilované, pro maminku. Nakupovat květiny přes internet můžete i k různým důležitým událostem (Den matek, svatba, narozeniny, jmeniny či jiný svátek). Květiny udělají radost i na Vánoce a Velikonoce stejně tak, jako když je darujete jako dárek oslavenci. Nakoupit můžete i aranžované koše. Mnoho obchodníků nabízí i malé dárky, které se ke květině hodí.

Mnoho květin se prodá například i na Vše svaté, ale kytice můžete kupovat i jako pěknou dekoraci. Důvodů proč koupit je mnoho.

Z vlastní zkušenosti mohu online nákup květin jenom doporučit a to hned z několika důvodů. Tím, že květinu necháte doručit uděláte opravdu dojem a ještě můžete ušetřit. Květiny přes internet je skvělý originální nápad, jak překvapit toho koho milujete nebo máte rádi.

4 koment·¯e k Ël·nku “Prodej květin online”

 1. kamila ¯Ìk·:

  když strčím do komplu 100 tak mi vyleze kytka??? dík za odpověd…

 2. Petra ¯Ìk·:

  Moje sestra a ja jsme daleko od svych rodicu. Minuly rok jsme chtely potesit 2 cleny rodiny, tak jsme se rozhodly, ze riskneme nakup kvetin po internetu spolecne s vyuzitim nabidky vina. Minuly rok jsme zkusily brnenskou firmu http://www.kyticesv.cz. Firma nas okamzite kontaktovala, ze chybeji urcite druhy ve vybrane kytici a poskytla navrhy, ze kterych jsem si mohla vybrat, coz jsem povazovala za velmi dobry zakaznicky servis. Kytice byla nadherna a vydrzela dlouho.
  Letos moje sestra vahala mezi velmi atraktivni fotkou jine firmy a lonskou. Objednala si z prazske firmy http://www.kytice.cz plus lahev sampanskeho. Objednavka probehla 2 dny pred dorucenim. Moje sestra vsak zazila velke zklamani.
  Kytice vubec neodpovidala vzhledem prezentaci na webove strance a uz vubec ne cenou. Navic lahev sampanskeho nebyla dorucena tez, presto ze firma jej si uctovala. Jejich neprofesionalni chybou byl jejich nedostatecny zakaznicky servis, tj. zpetne volani a odsouhlaseni zmen kvetin.
  Firma za par dni omluvila na zmenu zhledu kytice tim, ze nemeli sortiment kvetu, ktery byl na jejich strance uveden a na lahev sampanskeho zapomeli. Omluva nebyla a stale neni dostatecna za trpky pocit, ktery jejich neprofesionalni pristup vyvolal.

 3. Klára ¯Ìk·:

  jojo, to známe. Většina květinářství nabízí tyto služby, ale nejsou schopné zaručit 100% pokrytí nabídky.

 4. Tonik ¯Ìk·:

  … To bude taky tim ze dnes prodava kvetiny kde kdo. Hleda se cena a ne profiprace…..

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.