Aukro.cz – online aukční síň


TOPlist


Aukro.cz je největší tuzemská internetová aukční síň. Zahájilo svou činnost v srpnu roku 2003 a do konce roku 2006 získalo 194.000 registrovaných uživatelů. Aukro není český projekt, ale lokalizace polského Allegro.cz. Jeho pobočky jsou kromě v Česku i v Maďarsku a Rusku.

Dům, zahrada

Po registraci je možné se účastnit jednotlivých aukcí, ale i zakládat svoje. Vše je přehledně řazené a nebývá problém se v systému vyznat. V opačném případě můžete využít kvalitní nápovědy.

Příběh ze života:

Na Aukru se dá i slušně vydělat. Konkrétně na sběratelských artiklech. Jeden můj známý mi vyprávěl příběh o člověkovi, co si přivydělává tím, že prohledává kontejnery a skládky a nálezy prodává na Aukru. Zaměřuje se na staré hračky a různé jiné starožitnosti. Není výjimkou, že pak dobře nafocené artefakty, prodává za tisícové ceny. Není to žádný bezdomovec, ví, kam má jít.

Zajímavosti:

V roce 2006 bylo na Aukro.cz úspěšně vydraženo 916.836 položek za celkovou sumu více než 278,1 milionů korun.

“Mezi nejzajímavější vydražené položky roku 2006 bezpochyby patřily pronájem party-boxu v Sazka aréně při koncertu Madonny za 752.000 Kč, sada dukátů z let 1978-1982 za 135.000 Kč či smaltovaná cedule Chocolat Standard Prague za 68.100 Kč,”

praví tisková zpráva Aukra.

Jaké máte s Aukrem zkušenosti vy? Za kolik jste vydražili svůj nejdražší předmět?

Zdroj: Lupa.cz

3 koment·¯e k Ël·nku “Aukro.cz – online aukční síň”

  1. Vašek ¯Ìk·:

    Umístěním dvou bannerů na stránku porušujete smlouvu partnerského programu!!

  2. Zed ¯Ìk·:

    Omlouvám se, to jsem si neuvědomil. Opraveno.

  3. Online obchodování v Austrálii je populární | Internetové obchody ¯Ìk·:

    […] Internetové nakupování u protinožců je stále více oblíbené. Tamní online aukce eBay se chlubí, že má již více než 5 milionů registrovaných australských uživatelů. Každý třetí Australan prý nakupuje nebo prodává v internetových aukčních síních. […]

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.