Aukce online


TOPlist

V minulém článku jsem se zmínil o aukčním serveru Aukro.cz. Na českém internetu však Aukro není jediná internetová aukční síň. Aby i zbylí velikáni nezůstali zkrátka připravil jsem pro vás stručný přehled dražebních systémů na českém internetu.

Českou dvojkou je iKup.cz. Je to velmi dobře propracovaný aukční portál. Mezi výhody patří například zrušení provize pro zprostředkovatele pokud jste vlastníkem ISIC karty.

Kladívko

Aukčním veteránem je pak Ebum.cz (dříve www.Abum.cz). Tato aukční síň funguje už od roku 2003. Výhodou je, že jen za registraci získáte 100kč a to potěší.

Nováčkem je zase Odklepnuto.cz. Existuje teprve od roku 2006, ale zato stále rychleji nabírá nové uživatele. Cílem bylo vytvořit internetový aukční server úplně zadarmo. A povedlo se. Mezi dobré vychytávky patří například napojení na RSS.

Úplně nejstarším dražební síní je Aukce.cz. Popisek praví: Největší český aukční server. Aukce.cz bývala jedničkou, nyní však server upadá. To ovšem neznamená, že tam i nyní nenaleznete zajímavé zboží.

Zdroj: aukce-online.info

Jeden koment·¯ k Ël·nku “Aukce online”

  1. Wampi ¯Ìk·:

    Ještě existuje mnoho jiných českých aukčních serverů. V našem katalogu na http://aukce-online.info/ jich aktuálně naleznete 28.

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.