DATART.cz elektro – internetový obchod


TOPlist

Společnost Datart je maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku, který na českém a slovenském trhu začal působit již v roce 1990. Může se pochlubit oceněním Obchodník roku 2003 v kategorii elektro a Nejoblíbenější obchodník roku 2004.

Datart

Datart ve svých prodejnách nabízí především spotřební elektroniku – domácí spotřebiče, audio, video, PC a mobilní telefony. V České republice je 22 prodejen Datart, na Slovensku jich nalezneme 10. Obchody se v ČR nacházejí v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice, Zlín, Frýdek Místek, Mladá Boleslav a Teplice.

Aktuální Datart leták je k nahlédnutí zde.

Stejně jako Electroworld si i Datart v nedávné době zřídil svůj internetový obchod. Ten naleznete na adrese www.datart.cz. Na rozdíl od Electroworldu je však tento obchod lépe postaven. Můžete se sami přesvědčit.

Jaké máte s obchodem Datart zkušenosti vy? Já dobré. Personál je ochotný, ceny příznivé a prodejny na dosah ruky.

23 koment·¯e k Ël·nku “DATART.cz elektro – internetový obchod”

 1. Ivana Turková ¯Ìk·:

  Dobrý den, včera jsem dostala upozornění , že mám na poště obch. balík, zjistila jsem, že byl odeslán z vaší firmy. Podací č. 1298, cena 1580,-.
  Ale nejsem si vědoma , že bych si cokoli objednávala, tak se chci informovat co obsahuje, adresa souhlasí s mojí , nechci přebírat balík v takové hodnotě, když nevím co obsahuje.
  S pozdravem
  Ivana Turková
  Bratrušov 43
  787 01 Šumperk

 2. Cisárová ¯Ìk·:

  Mám od vás dárkový kupon v hodnotě 500,- korun. Chtěla bych objednat rychlovarnou konvici. Můžete mi poslat jaké máte v nabídce? Když to příjde dobírkou na poštu, jak uplatním ten dárkový kupon?

 3. Kliment Zdeněk ¯Ìk·:

  Dobrý den
  27.7.2007 jsem si přes váš internetoví obchod zakoupil DVD rekordér s harddiskem Panasonic DMR-EX77EP-S na kterém došlo k závadě.Nemám ale od vás potvrzený záruční list je nutné poslat záruční list k vám na potvrzení ,nebo mohu zajít rovnou doservisní prodedjny Panasonic.Dále prosím o zdělení kde tutoservisní prodejn najdu bydlím v Karlových Varech.
  S pozdravem Kliment Zdeněk

 4. Monika ¯Ìk·:

  Dobrý den, asi před měsícem jsem si u Vás objednala videokameru s přemazávacím DVD. poznámka byla, volat předem, abych byla doma.
  1. nikdo mi nezavolal kdy mi zboží přivezete
  2. když jsem se vracela domů, viděla jsem odjíždět Váš vůz, který stál o 5vchodů jinde než bylo uvedeno v dodací adrese
  3.měla jsem ke kameře objednáno ještě přemazávací DVD-neměli jste ho na skladě,došel mi od Vás email, že mi bude dodatečně doručeno, ale stále čekám a pořád nic…asi už se nedočkám !!!!!….myslím, že je alespoň slušnost dát vědět nebo vrátit peníze !!!

 5. Král ¯Ìk·:

  Prosím o sdělení, ve které Vaší pražské prodejně vedete set-top boxy.
  Děkuji za podání zprávy.

 6. NESCHOPNOST !!!!! ¯Ìk·:

  nejenže mi objednané zboží nepřišlo(čekám na něj přes měsíc a půl)
  ale dnes mi přišla výzva, že mám na poště další balík v hodnotě, kterou jsem již platila.chyba systému,jak jsem se dozvěděla,zboží mám poslat zpátky a asi zase měkolik měsíců čekat na to své objednané.takže pokud jste pohodlní jako já a chcete objednávat přes web v rámci ušetření času a pohodlného výběru – nedělejte to!!! Vaše požadavky pro dodání ignorují, zboží je neúplné, zbytku se nedočkáte a ještě by po Vás chtěli zaplatit to celé ještě jednou!!!! ano, konec pohodlí a dojdi si sám osobně!!!!

 7. Miroslav Horčička ¯Ìk·:

  Dobrý den, potřebuji koupit nový filtr do vysavače LG Cyking sport 1600W. Je možno u vás a za kolik děkuji. M. Horčička

 8. Šustková ¯Ìk·:

  Já jsem s dodávkami od fa Datart velmi spokojena a budu jejich služby využívat 100% i nadále

 9. Matějovský ¯Ìk·:

  Mate u vas v prodeji stojanky na kapsle do kavovaru krups dolce gusto a kolik stoji. předem děkuji za odpověd

 10. Bednářová Marie ¯Ìk·:

  Dobrý den, mám dotaz , zda v případě reklamace mohu výrobek reklamovat v kamenném obchodě .

  Předem děkuji

 11. jarkavasutova ¯Ìk·:

  Dobrý den, na Vaší internetové adrese jsem si objednala přístroj LG RHT498H /1/6326.00 + Philips SWV2432W/10 HDMI 1,5m /1/999.00
  vše došlo v pořádku, ale
  chybí záruční list – prosím o jeho dodání na mou adresu
  Jarka Vašutová, Legerova 10 12000 Praha 2
  Děkuji Vašutová

 12. Mgr.M.Kubištová ¯Ìk·:

  Dobrý den,v únoru jsem u Vás koupila pračku WHIRPOOL AWE 2219.Na rozdíl od předchozího typu této značky mám s novou problémy a nevím, °jestli je to normální, nebo jestli jde o závadu k reklamaci. Při nastavení teploty 40° bez předpírky trvá program různě, někdy jen 30´. Prádlo je špatně vymáchané, někdy špinavé tak, jak jsem ho tam dala. Když dám ještě zvlášť máchání s odstřeďováním, trvá to déle, než celý předchozí program a někdy z prádla ještě kape voda. V návodu k použití jsem nenašla jiný odkaz, než že pračka si automaticky řídí vše sama. Můžete mi poradit ?

 13. Gabriela Galíková ¯Ìk·:

  Dorbý den, chtěla jsem se zeptat, sháním adaptér do Anglie, na zapojení do té jejich zásuvky. Je u vás k sehnání?
  Děkuji. G.G.

 14. monika.mutinska ¯Ìk·:

  dobrý večer,zakoupila jsem u vás notebook zn.HP v lednu 2011,ale nejsem spokojená,neustále mi v něm chrastí,je zřejmě již používaný!!!!!Jsem z K.Varů,nedostanu se k vám ohledně reklamace.Jedná se očividně o chybu v přehřívání,a častém používání z vaší strany.Nejsem spokojená.Na vaše doručení mé zakázky jsem čekala 14dní.Na internet dalších 14dní.Požaduji okamžitou reklamaci mého notebooku zn.HP ve vaší akční nabídce na Vánoce 2011.Pošlete kurýra,atˇvyřídí reklamaci.Děkuji M.Mutinská,K.Vary,Požární 12,36005 K.Vary

 15. monika.mutinska ¯Ìk·:

  ppožaduji okamžitou reklamaci

 16. MUDr.Aleš Zlámal ¯Ìk·:

  Dobrý den,
  prosím, existuje možnost přípojku ADSL dorzvést do 4-5 pokojl ?

 17. Emilie Plechatá ¯Ìk·:

  Dobrý den,vzhladem k tomu že naše dcera má dobré zkušenosti s Vaší službou chtěla nám udělat radost k narozeninám objednala nám televizi. Bohužel musím konstatovat ,že jsme neměli štěstí na Vaše dobré zaměstnance ,kteří měli instalovat televizor.Televizor nenainstovali poznámka zaměstnance(nejde to nainstalovat máme ještě hodně práce zašlu Vám technika).Neměli kvalitní nářadí musela jsem jim půjčit naše , aby mohli televizi smontovat.Za služby které jsme řádně zaplatili odvedli nekvalitní práci.Technika sice kontaktovali,ale 3 dny se budeme dívat na černou obrazovku,takový dárek si dcera nepředstavovala.Jako Váš dlouholetý zákazník byla z této služby rozčarovaná.

 18. Anonymous ¯Ìk·:

  aps wi ajs aps iajks ja soi kja oa kjs daos ak

 19. Anonymous ¯Ìk·:

  dobry den muzv tam rict ze jste pekny podvodnici a dluzite nam 10000 korun za kameru co jsme daly reklamovat do dnes jste nam nenapsaly ani nezavolaly a je to asi 3 roky.

 20. jana habartova ¯Ìk·:

  ten predchozi anonym je muj laskave mi odepiste.

 21. Ivana Vanžurová ¯Ìk·:

  prosím o nabídku elektrických topidel,děkuji

 22. Ivan Černík ¯Ìk·:

  Potřebuji USB kabel k MP3 přehrávači COWON C2 8GB Můžu je u vás na pobočce v Hradci Králové koupit nebo objednat? Děkuji za zprávu.
  Ivan Černík, Hradec Králové

 23. Ludmila ¯Ìk·:

  Dobrý dne, dnes 19.11.2012jsem obdržela zboží – mražák.Musím poděkovat za ochotu, dochvilnost a skvělý přístup Vašich zaměstnanců, kteří mi doručili zboží. Moc bych si přála, aby měl každý takový přístup ke kupujícímu. ještě jednou děkuji.

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.