Nábytek – internetové obchody


TOPlist

Hledáte nábytek? V dnešním článku se dozvíte více o internetových obchodech s nábytkem.

ukázka nábytku

Nábytek je nedílnou součástí funkčního vybavení obytných a jiných technických a hospodářských prostor, k účelů pohodlného obývání a práci. Nábytek plní také funkci estetickou a v neposlední řadě určuje společenské postavení majitele (volby materiálů, design).

To praví suchá definice na Wikipedii.

Kde však můžeme nábytek nakoupit? V České republice je již mnoho zavedených obchodních center s nábytkem. Jmenujme například Ikea, Kika nábytek, Asko nábytek, Sconto nábytek a další. Tyto obchodní domy však bohužel nenabízejí online prodej svého zboží. Na jejich stránkách je obvykle možné si pouze stáhnout aktuální leták s nabídkou.

Pokud sháníte nábytek na internetu, zde máme pro vás pár tipů.

Asi největším prodejcem nábytku u nás je internetový obchod www.nabytek-forliving.cz. V jeho nabídce můžeme nalézt nábytek do bytu, domu, ale i do kanceláře nebo restaurace. Nabízí bytové doplňky, dětský nábytek, nábytek do jídelny, kovaný nábytek, nábytek ze dřeva (ratanový nábytek) a mnoho dalšího. V obchodě lze zakoupit i zákazníky velmi oblíbené zboží, jako jsou houpací sítě či sedačka FATBOY, která se proslavila díky reality show BigBrother. Nabídka je široká, takže si stačí jen vybrat. Obchod má vzorkovou prodejnu v Chrudimi.

FATBOY

Další významný prodejce nábytku je www.ano-nabytek.cz. Specializuje se na standardní nábytek, sedací soupravy a výrobky z masivního dřeva. Doprava je zařízena přímo prodejcem. Nabídka je velmi podobná: botníky, barové stolky, dětský nábytek, houpací křesla, jídelní nábytek, knihovny, komody, konferenční stolky, kredence, obývací stěny, PC stoly, pohovky, matrace, regály, doplňky, jako například stojany na CD, stolky pod akvárium, židle, zrcadla a další.

Obchod, který o sobě tvrdí, že nabízí nábytek za nejnižší ceny a zároveň má největší nabídku naleznete na adrese www.nejlevnejsinabytek.cz. Obchod obsahuje přes 3000 položek v katalogu, nechybí i možnost nákupu na splátky. Tento internetový obchod se specializuje především na obývací sektory, kuchyně, ale i na jídelní sety, kancelářské židle a mnoho dalšího.

houpací síť

Další internetový obchod – www.dino-nabytek.cz nabízí sedací soupravy, jídelní a barové židle, stoly a konferenční stolky, skříně, postele a matrace, umělé květiny a stromky. Dále potom restaurační nábytek, hotelový nábytek, doplňky k servírování, školní nábytek (židle, lavice), ale i stylový nábytek do pokoje nebo kanceláře. Obchod nemá svoji rozvážkovou službu.

Jako poslední obchod bych rád uvedl www.atan.cz. Je to internetový obchod plzeňského prodejce nábytku. Zaměřuje se na velkoobchodní a maloobchodní výrobu a prodej židlí, stoly, věšáků, zahradního nábytku a bytových doplňků. Mezi zajímavé zboží patři například tzv. klekačky a houpací křesla.

Česká internetová komerce nabízí mnohem více online prodejců s nábytkem. I některé internetové obchodní domy mají sekce s nábytkem a bytovými doplňky. Více se dozvíte v katalogu internetových obchodů se zbožím pro dům, byt a zahradu.

Své případné zkušenosti s nákupem nábytku nám můžete sdělit v komentářích.

5 koment·¯e k Ël·nku “Nábytek – internetové obchody”

 1. Kočárky a bazary kočárků, výběr kočárku | Internetové obchody ¯Ìk·:

  […] Pěkně růžový obchod je kocarky-ruzovypanter.cz. Ten kromě kočárků prodává i nábytek a autosedačky. […]

 2. Petra ¯Ìk·:

  Mně nejvíce zaujal http://www.ano-nabytek.cz , široká nabídka matrací a postelí s možností úvěru, přehledný web. Už se od nich těším na postýlku.. :-)

 3. Mario ¯Ìk·:

  A co takhle dovoz nábytku z USA nebo z jiných zemí? Nevyplatí se?

 4. J. Tichý ¯Ìk·:

  Využil jsem tento internetový obchod a jsem maximálně spokojen s cenou, kvalitou i obchodním jednáním prodejce. Firma Kimex Praha a pobočka Letovice. Touto cestou ještě velice děkuji.

 5. MK ¯Ìk·:

  Ano-nábytek NEDOPORUČUJI… mají nekvalitní zboží, velmi dlouhé dodací lhůty, které ještě dodatečně prodlužují a špatná komunikace.

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.