Kočárky a bazary kočárků, výběr kočárku


TOPlist

Narození potomka je veliká událost a k tomu patří i výběr kočárku. Pomůžu vám vybrat ten správný kočárek a popíšu, co je při jeho výběru důležité a co ne. Zmíním zde i internetových obchodech a bazarech s kočárky. Věřím, že vám následující informace pomohou s výběrem a následným nákupem.

kočárky

Výběr kočárku:

Nejdříve je nutné se rozmyslet, jestli chcete koupit vícefunkční a nebo obyčejný kočárek. Pokud se rozhodnete pro vícefunkční, můžete dítě vozit nejdříve v hlubokém kočárku a později v tzv. sporťáku. Při výběru obyčejného kočárku můžete dítě odvozit třeba jenom v hlubokém a nebo později sportovní kočárek dokoupit.

Velmi moderní jsou dnes kočárky – tříkolky. Mají jistě své výhody, ale oproti klasickým kočárkům bývají trochu nestabilní.

Při výběru kočárku byste neměla zapomenout na následující:

Kolečka:

Můžete vybírat mezi obyčejnými nebo nafukovacími. Obyčejná kolečka se více hodí na jízdu městem po kočárekrovném povrchu. Nafukovací jsou na vesnici nutností, ale často se hodí i do města, protože vám ulehčí přejezdy kočárkem přes obrubníky a jiné překážky. Zároveň platí, že čím menší kolečka, tím větší vám způsobí námahu při tlačení kočárku do kopce.

Korba:

Dítě je v kočárku s korbou přibližně 6-7 měsíců. Po přechodu na sporťák je potřeba dbát na to, aby měla korba kočárku nastavitelné polohy. Jiné potřeby dítěte jsou když je vzhůru a jiné když spí.

Řidítka:

Při výběru kočárku je dobré se zaměřit i na nastavitelnost velikosti řidítek. Je důležité, abyste se vy nebo někdo jiný, kdo bude kočárek vést, nehrbili. Naopak není přímo nutností mít na madle ruční brzdu. Ta nožní postačí.

Další vlastnosti:

Určitě oceníte, když bude kočárek umožňovat pohodlné uložení tašek, ale i hraček pro dítě. Zaměřte se tedy při výběru kočárku i na toto.

Internetové obchody s kočárky:

Nyní je čas se podívat na internetové obchody a bazary s kočárky.

dítě nakupuje

Začněme u internetového obchodu kocarky-online.cz. Firma se zabývá dovozem a distribucí polských dětských kočárků značky Karolinka a prodejem dalších výrobků pro děti od firem Patron Bohemia a Philips.

V online obchodě autosedacky-kocarky.cz nakoupíte především kočárky, ale i autosedačky za výhodné ceny, protože se firma zaměřuje i na velkobchod. Nakoupíte zde výrobky vyrobené v Evropské unii.

Pěkně růžový obchod je kocarky-ruzovypanter.cz. Ten kromě kočárků prodává i nábytek a autosedačky.

Kombinované, trojkolky, sportovní, golfové hole, kočárky pro dvojčata, autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, lehátka, chodítka, nosítka, odrážedla, kočárky pro panenky a mnoho dalšího naleznete v internetovém obchodě eshopbaby.cz. Příjemné je, že při nákupu na 3500 Kč je doprava zdarma.

V kocarky-ina.cz naleznete kromě kočárků i autosedačky, kojenecké potřeby, nosiče klokánky a krosničky. Dále kojenecký nábytek a hračky. V tomto internetovém obchodě je i jednoduchá inzerce / bazar.

Speciálka dětských kočárků je kocarky-bambino.cz. Obchod má rozsáhlý sortiment. dětiPři opakovaném nákupu získáváte 2% slevu na zboží. Kromě kočárků zde najdete i jídelní židličky, cestovní postýlky a chodítka Chicco.

Hopsadla, vaky, nosiče, ložní textil, kojenecké nádobí, dudlíky, savičky, kosmetiku a samozřejmě kočárky naleznete na adrese babydirekt.eu. Firma Baby Direkt s.r.o. je podle svých slov největším dovozcem a distributorem dětského a kojeneckého vybavení jako jsou kočárky, autosedačky apod. Obchod nabízí zboží od výrobců: Cam, Neonato, Römer, Fisher Price, Tefal, Baby Welt, Freeline, Nuk a dalších.

Bazary a inzerce s kočárky:

deti.bazos.cz/kocarky je inzertní server, ve kterém naleznete rozsáhlou databázi inzerátů s dětským zbožím, ale především s kočárky. Vybírat můžete z kategorií: autosedačky, baby monitory, chůvičky, hračky, chodítka, hopsadla, kočárky, kojenecké potřeby, nábytek pro děti, těhotenské oblečení a další.

Veliký výběr ojetých kočárků naleznete na inzertním serveru Sbazar.cz. Je to zároveň aukční portál.

Závěrem:

Jelikož jsme zdaleka neobsáhli všechny internetové obchody a bazary s kočárky, vrátíme se k tomuto tématu v příštím článku.

Zdroj: Zena.cz

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.