Obchodní centrum Chodov


TOPlist

Nákupní centrum Chodov je největší a nejnavštěvovanější obchodní dům v České republice. Přinášíme vám nejdůležitější a nejzajímavější informace o tomto gigantovi.

Obchodní centrum Chodov

Obchodní centrum Chodov se nachází v těsné blízkosti stanice metra Chodov v Praze 11. To je pro nákupní centrum velmi výhodná pozice, protože se zároveň nachází v blízkosti dálnice D1 (Praha – Brno). Moderní čtyřpodlažní areál nabízí 2600 parkovacích míst, která bez problému pojmou i vánoční šílení. Nechybí však ani možnost dopravy MHD. Staví zde autobusy 197, 177, 154, 136, 122 a 115.

Mapa příjezdu k centru Chodov

Obchodní centrum Chodov bylo otevřeno 9. listopadu 2005 a jeho stavba trvala rok a půl. Chodov byl postaven tzv. na zelené louce s investicemi dosahujícími 4 miliard korun. Otevírání se mimo jiné zúčastnil i primátor hlavního města Prahy Pavel Bém a starostka městské části Praha 11 Marta Šorfová. Nyní je objekt ve své první etapě výstavby, můžeme tedy v budoucnu očekávat rozšiřování plochy.

Největším nájemcem nákupního centra Chodov je Hypernova, která zabírá téměř celé podlaží -1. Její hypermarket se rozprostírá na 13ti tisících metrech čtverečních. Mezi další významné nájemce patří prodejci oblečení Zara, Marks&Spencer, H&M a C&A, prodejna elektra Datart, parfumerie Sephora nebo Hervis sport a obuv Baťa.

V celém nákupním centru se pak nachází dohromady 210 obchodů, 12 restaurací a 11 kaváren. Naleznete zde i lékárnu Chodov, drogerii DM, hračkářství (Sparkys, Bambule) nebo knihkupectví Luxor. Kavárny a restaurace jsou po centru rovnoměrně rozmístěny tak, aby k vám byly vždy co nejblíže. McDonald’s a KFC naleznete na vlastní ploše v 1. patře severní části centra s výhledem na starý Chodov a dálnici D1. Mezi nabízené služby patří i opravna obuvi, výroba klíčů, kadeřnictví, květinářství, fotolab, optika, lékárna, pojišťovna, spořitelna a cestovní kancelář.

Pokud nejste z Prahy a v obchodním domě Chodov jste nebyli, určitě si při vaší příští návštěvě hlavního města udělejte výlet i do Chodova.

Zdroj: Wikipedia, Centrumchodov.cz

26 koment·¯e k Ël·nku “Obchodní centrum Chodov”

 1. natka ¯Ìk·:

  je to nejlepsi nakupni centrum ktere znam jeste kdyby tam bylo kino.-…maji tam skvele krami-diddl ktam nej nej,,

 2. Petan ¯Ìk·:

  Takhle, je to moc hezke a krasne velke, ale vevnitr jsem se uz nejmin trikrat ztratil :-D…

 3. Steffi ¯Ìk·:

  Líbí se mi ten obchod ze všech nejvíc…Ptám se,jestli je tam bowling?A kde to je?Děkuji.Steffi

 4. veronikaaaa ¯Ìk·:

  Kino kino by to chtelo ……

 5. Alík ¯Ìk·:

  je to tam super. obrovský a spousta obchodůůů to je hustýýýýý.

 6. Ondřej Kolafa ¯Ìk·:

  Obchodní centrum to opravdu není špatné, ale neřekl bych, že je největší… Co se návštěvnosti týče, tak to nevím, ale o velikosti jsem nic na stránkách nenašel, a oproti tomu OC Letňany na svých stránkách uvedeno má, že je největší.

 7. anonim ¯Ìk·:

  můžete se tam dostat také vlakem a metrem. Vlakem pojedete až na hlavní nádraží a z hl. nádraží půjdete na metro. Až pojede do (Háje) tak nastoupíte a pojedete 9 stanic oni to tam budou hlásit Chodov. Potom už jenom se vydáte z metra po schodech nahoru a a je jedno na jakou stranu se pak už dáte obě vás dostaví do Centra Chodov..

 8. Nikola kovaříková ¯Ìk·:

  v obchodním centru chodov je to bomba!!vsude plno krámhů a maj tam skvěli kafe..:)

 9. Michal ¯Ìk·:

  centrum chodov je dobré asi nejlepší centrum v kterém jsem byl.Já jsem z Moravy v centrumu chodov je tam dobrá zmrzka,rád bych sa tam jel ještě podívat byl jsem tam tak 5krát.

 10. Michal ¯Ìk·:

  je tam casino Mike dekuji

 11. Zuzanka ¯Ìk·:

  ááá tam estě nebyla…:-D

 12. polopatak ¯Ìk·:

  kdyz to tady tak ctu ty komentare, tak je to tu opravdu samej dement ….. tak hura do OC….

 13. Něminho ¯Ìk·:

  este kino a bylo by to supr….

 14. LucYnka ¯Ìk·:

  hey oc chodov je pro me druhy domov!!!
  ne fakt… kazdou volnou chvilku tam jsem pac tam chodi nejvic lidi a tk se tam da skvele kecat…

 15. Dingo ¯Ìk·:

  Milý Ondřeji Kolafe!!!OC Letňany je také velmi velké ale má více obchodů!!!Ale od OC Letňany je nespravedlivé že říká že je větší je to od nich sobecké!!!Chodov když se postavilo a bylo největší tak nic neříkalo!!!Ale větší je jestli tam počítáme KIKU což tam nepatří!!!!Má úplně jiného ředitele tato centra jsou tak nastejno ale počtem obchodů se rozhodlo že je větší!!!Centrum Chodov je proto největší a nejnaště vovanější centrum v Čëské republice!!!BUde ještě o polovinu větší než je teď!!!

 16. Kozel ¯Ìk·:

  To musí být úžasné. Určitě tam půjdu a všechno si koupím. Už se těším na ty báječné lidi, kterých jak zde čtu je plnýobchodní centrum. Jsem moc šťastný. ˇŠkoda, že tam také není rampy na odpalování raket do vesmíru

 17. sasusankailove ¯Ìk·:

  ahojky lidicky ze me fak bu de hvezda ?
  ale jo cemtruv chudov je moc faj

 18. Laurísek ¯Ìk·:

  Hm…tak tahle stránka je pěkne debilní….vůbec nvm kde mámnajít třeba kino atd….je to pstě debilni stranka :-(

 19. tereza ¯Ìk·:

  prosim nevíte někdo jestli je tam skateshop:)? united future board shop?:)

 20. Marti ¯Ìk·:

  Arkády na Pankráci jsou 1000x lepší

 21. Josífek ¯Ìk·:

  I odpalování raket a 5D kino bude, jen nebojte

 22. tereza ¯Ìk·:

  ahojky vsichni dkyz se tam teda tak vyznate kde ta sezenu koralky

 23. Bohumila Novakova ¯Ìk·:

  Dobrý den !
  Prosím o informaci telefonní č. na obchod Swarowski. Koupila jsem si tam náušnice, jednu jsem ztratila, potřebovala bych se optat, zda je možné zakoupit “novou”, abych měla kompletní sadu.

  S díky, přeji nádherně strávený den N…

 24. Anonymous ¯Ìk·:

  Dobrý den, je prosím otevřeno na Velikonoční pondělí? Děkuji

 25. Jitka ¯Ìk·:

  Dávejte si pozor na automaty s nápoji,konkrétně automat v patře kde sídlí městská policie ,je umístěn vedle trafiky.Není na něm označen majitel automatu,ani tel.č. v případě poruchy.Vhodíte peníze a nic Vám to nevydá.Takhle se vydělává na lidech.Po reklamaci na městské policii a i v obchodě s novinami nic nevyřídíte.Nikdo za nic nemůže a nikam se nedovoláte.Prodavač v trafice tam dal ceduli-nefunguje-,kterou měl už napsanou pod pultem s tím,že se to stává častěji.Mám podezření ,že majitel trafiky tento automat vlastní/špatný český přízvuk/.Chtělo by to návštěvu z ČOI.

 26. Verinika ¯Ìk·:

  Můžu se zeptat..;)…Mají na chodově krám Tailly Wail?!…

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.