Levné knihy on-line


TOPlist

V dnešní době je poměrně těžké se orientovat v záplavě nových knižních titulů. Všude kolem nás ve větších městech je mnoho knihkupectví, antikvariátů i prodejen nazvaných výstižně „Levné knihy“. Jelikož ne každý z nás má dostatek času si tyto kamenné obchody sám projít, může vám pomoci web známého papírového týdeníku Knihy www.tydenik-knihy.cz. boy reading a book Najdete zde nejen elektronickou podobu týdeníku, které se s informacemi o novinkách na knižním trhu objevuje každé pondělí v kamenných knihkupectvích, ale k dispozici je i virtuální knihkupectví, kde si můžete knihy zakoupit.

Dále uvádím seznam nejznámějších internetových knihkupectví s klasickými knihami, levnými knihami i on-line knihami zvanými též e-knihy a encyklopediemi. Ceny těchto knihkupectví bývají zpravidla nižší než ceny klasických kamenných obchodů s knihami. Musíme ale samozřejmě počítat s cenou za dopravu (poštovné a balné). Je nepsaným pravidlem, že obchody poštovné odpouští při objednávce nad stanovenou finanční částku (zpravidla okolo 1000Kč). Platby v internetových knihkupectvích se provádějí složenkou, nebo převodem z bank. účtu na účet.

Vltava.cz

Mezi nejznámější a největší internetové obchody s knihami bezesporu patří Vltava http://www.vltava.cz. Jedná se o certifikovaný a uznávaný internetový obchod. Já sám jsem si zde již několik knih v minulosti objednával a byly mi rychle a bez problému doručeny. Můžete zde nakupovat nejen obyčejné knihy, ale také knihy v elektronické podobě. Dále zde můžete nakupovat MP3, DVD, hudbu, aj. Knihy můžete vyhledávat v různých pod-kategoriích. Celkově je můj dojem velice pozitivní a můžu obchod jen doporučit.

Knihy.cz

Na stránce http://www.knihy.cz naleznete další veliké internetové knihkupectví. Knihy jsou zařazeny do zhruba dvacítky kategorií pokrývajících snad všechny možné druhy knižních publikací (krásná literatura, kuchařky, společenské vědy, knihy pro děti, skripta apod.) Nechybí vyhledávání na titulní stránce a hitparáda nejprodávanějších a nejnovějších knižních titulů.

girl reading a book

Vltava 2000

Stránky http://vltava2000.cz/knihy/ skýtají knihy rozdělené do 33 kategorií. Obchod není tak důvěrně známý jako výše jmenované, ale na druhou stranu mnohé může přesvědčit svojí 10% slevou na všechny prodávané knižní tituly.

Antikvariát

Na www.antikvariat.cz , jak již název napovídá najdeme levné knihy staršího data vydání.

Odborná literatura

Pokud chcete spíše odborné knihy, navštivte stránky www.odbornaliteratura.cz, ve kterém najdete odborné publikace z několika oborů (Ekonomie, Jazyky, Management, Marketing, Pedagogika apod.).

Neknihy

www.neknihy.cz obsahuje díla méně známých a neznámých autorů, kteří si tímto mohou vyzkoušet, jaký ohlas jejich díla mají, a případní čtenáři si po přečtení její krátké ukázky mohou zakoupit kompletní dílo těchto levných knih v elektronické podobě. Na nákup jedné „neknihy“ by vám měla stačit i padesátikoruna či dokonce ještě méně.

Palm knihy

Milovníci tenkých PDA či palmů ocení webové stránky www.palmknihy.cz ve kterých můžou zakoupit e-knihy upravené přímo do formátu pro kapesní počítače.

Levneknihy.cz

Jak již název napovídá na www.levneknihy.cz najdete spoustu levných leč povedených titulů. Stránky jsou zdařilé, vyhledávací systém velice povedený.

3 koment·¯e k Ël·nku “Levné knihy on-line”

 1. Karel Zahora ¯Ìk·:

  Pokousim najit tuto knihu:Uloupene umeni
  Napsal Jozef Gluckselig
  Nakladatelstvi MOTTO

  S uctou K.Zahora

 2. jjimy ¯Ìk·:

  Levné knihy jsou víborné.

 3. Jarmila ¯Ìk·:

  Prosím pokud Vás náš web zaujal zveřejnění na Vašich stránkách. Budeme velmi potěšeni. Je to internetové knihkupectví zaměřené především na knihy pro děti a mládež. Kromě koupě knih nabízí web i spousta článků ze světa literatury a recenze knih. Pro případné vyrovnání nás prosím kontaktujte. Hezký den

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.