Palác Flora


TOPlist

V samém centru Prahy, na místě bývalého parku, stojí skleněný čtyřpatrový obr – Palác Flora. Obchodní centrum s více než 130 butiky, kavárnami a restauracemi a kinosálem IMAX.

Palác Flora - interiér

Do Páláce Flora se nejlépe dostanete metrem A, zastávka Flora. Nebo přijeďte autem a nebojte se, že byste nezaparkovali – čtyřpatrová podzemní garáž pro nabízí plno míst pro vaše vozítko. Po krátké procházce stanete před kolosem ze skla a kovu, obdivujete čisté linie architektury a vstoupíte dovnitř.

V prvním patře nákupního centra najdeme především služby. Vše je uzpůsobeno tak, abyste nemuseli nikde hledat, pokud spěcháte. Vyberete si z mohutné nabídky denního tisku, koupíte květiny, abyste nešli na rande s prázdnýma rukama, pořídite malý dárek v jedné z mnoha dárkoven a ještě vám ho tady krásně zabalí. Když chcete vypadat pěkně, navštivte Hairstyling nebo DM Drogerii. Musím zmínit také přítomnost lékárny a vynikající zmrzlimu Fruitissimo – na tu nedám dopustit.

Palác Flora - interiér

Zřejmě ale hodláte obchodní centrum Palác Flora pořádně prozkoumat, takže nastoupíte na eskalátor a necháte se vyvézt do druhé etáže. Zde najdete především obchody s oblečením nejrůznějších známých značek – Esprit, Lacoste, Pierre Cardine, Mexx, Luggi, Tommy Hilfinger, Prostějov Profashion, Time Out, apod. Vyberete si z nabídky spodního prádla, obuvi, doplňků a klenotů. Zkrátka – druhé patro tohoto nákupního centra je rájem pro všechny, kterým není jedno, jak vypadají.

Pokud máte pocit, že sháníte něco sportovnějšího, obětujte svůj čas k návštěvě třetího patra. V Paláci Flora je spousta obchodů s oblečením na sport a volný čas, které uspokojí i vaše nejvyšší nároky. Jmenujme např. A3 Sport, Bushman, Clockhouse, Future-Diesel, Kenvelo, Puma, Retro Jeans, Exe, , atd… Samozřejmostí jsou taky botičky (Vagabond), spodní prádlo (Fascionela, Oxalis) a doplňky – nebude vám nic chybět.

Hledáte zvláštní zážitek, pobavení, prostě něco neobvyklého? Obchodní centrum Palác Flora má něco i pro vás – vzhůru do čtvrtého patra!

Největší lákadlo pro fanoušky kinematografie je kinosál IMAX. Na extrémě širokoúhlé plátno se promítá většinou přírodovědný dokument nebo akční film a vy jej za pomoci speciálních brýlí vidíte prostorově. Je to opravdu, skvělý, těžko popsatelný zážitek, kvůli tomu stojí za to zastavit se v Paláci Flora. Pokud jste již vše viděli, zajděte si do počítačové herny PG.

Gurmáni jistě ocení luxusní restaurace s vyhlášenými specialitami, ale většina z nás zamíří po vyčerpávajících nákupech do osvědčeného Mc Donald’s, KFC nebo SUSHI Point. A pak už zpátky na metro nebo do garáží…ty čtyři patra mi daly docela zabrat, ale mám teď skvělý pocit z tohoto skvělého nákupního centra, kde mi nic nechybělo.

Zdroje: nakupni-centra.com, palacflora.cz, Wikipedia

3 koment·¯e k Ël·nku “Palác Flora”

  1. diana ¯Ìk·:

    superrr

  2. Pavel M. ¯Ìk·:

    jj, je to tam pěkné!

  3. vlasta jeníčková ¯Ìk·:

    prosím je palác Flora také bezbariérový – děkuji

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.