Levné parfémy | Kde koupit parfémy levně


TOPlist

Sháníte dárek pro své blízké či pro sebe? Vhodným dárkem je parfém. Jistě víte, že značkové parfémy bývají velmi drahé. My vám poradíme, jak nakoupit parfém levně.

Parfém Esprit

Na českém internetu je mnoho prodejců parfémů a online parfumérií. Díky tomu si může zákazník vybírat z velké nabídky a i mnoho ušetřit. Internetové obchody s parfémy mívají oproti kamenným parfumériím až několikanásobně nižší ceny. Můžete tedy parfémy nakoupit velmi levně. Nemusíte se však obávat, že by levné parfémy byly plagiáty. Nízké ceny je dosaženo především velmi nízkými náklady internetového obchodu.

Hlavním nedostatkem nakupování levných parfémů přes internet je fakt, že si výrobek nemůžete vyzkoušet (očichat). Ti otrlejší zákazníci si parfém vyzkoušejí v kamenné prodejně a následně objednávají u konkurence přes internet. Pokud však máte již nějaký svůj vyzkoušený parfém, nic vám nebrání ho nakoupit levně přes internet.

Jak už bylo zmíněno, internetových obchodů s parfémy je mnoho, poukážu zde tedy na ty nejvýznamnější a s nejlepšími cenami.

Parfém Puma

Asi nejširší nabídku naleznete na adrese www.parfemy.cz. Mezi nejoblíbenější značky parfémů, které v tomto obchodě naleznete, patří Calvin Klein, Carolina Herrera, Davidoff či parfémy Diesel.

Dalšího významného prodejce naleznete na adrese www.parfemy-elnino.cz. Nabídka levných parfémů je opravdu vysoká a internetový obchod nenabízí pouze parfémy, ale i vody po holeni, testery, tělovou kosmetiku a další zboží.

Do pomyslné trojky musíme zařadit i obchod www.parfemy-online.cz. Ten garantuje nejnižší cenu a neúčtuje si nic za dopravu. Nabízí přitom parfémy opravdu levně.

Pokud mohu doporučit, za zmínku jistě stojí i internetové obchody www.hodinky-parfemy.cz, e-parfemy.net, www.parfums.cz či www.cosmo.cz. Rozsáhlý seznam parfémů naleznete na www.iobchody.com

A které že značky parfémů jsou mezi zákazníky nejoblíbenější? Jedná se především o parfémy Esprit, Puma či parfémy Roxy.

Doufám, že v této široké nabídce naleznete váš parfém co nejlevněji. Pokud jste parfém přes internet ještě nikdy nenakupovali, směle do toho, na toto zboží se vztahují stejné povinnosti pro prodejce, jako u každého zboží nakupovaného přes internet. Tedy můžete výrobek do 14ti dnů prodejci vrátit bez udání důvodu. Nyní už nic nestojí v cestě nákupu parfémů levně.

13 koment·¯e k Ël·nku “Levné parfémy | Kde koupit parfémy levně”

 1. Gabriela ¯Ìk·:

  Pokud část parfému vypotřebuji, mám i tak možnost vrátit ho do 14 dnů?

 2. Zed ¯Ìk·:

  Gabriela: To je dobrá otázka. Teoreticky by to tak mělo být.

 3. Pavel M. ¯Ìk·:

  Není to ani tak teoreticky,zzboží můžete sice vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od nákupu,ale jen nepoškozené a originálně zabalené!

 4. Pavel M. ¯Ìk·:

  Můžete to vrátit pouze originálně zabalené a nepoškozené.

 5. Luke ¯Ìk·:

  Podivejte se na otázku (Pokud část parfému vypotřebuji, mám i tak možnost vrátit ho do 14 dnů?) z hlediska prodejce. Pošlete zákazníkovi parfém, on si jej párkrát nastříká a pak jej vrátí do 14 dnů bez udání důvodu. Co může prodejce dělat s tímto parfémem? Poslat jej dalšímu zákazníkovi, který má parfém nejlépe jako dárek? Vy byste chtěli dostávat použité nebo rozbalené zboží ?

  Já tedy ne… protože jakékoliv nebo (tak dá slevu, nechá si ho jako vzorek atp) je pro prodejce ztráta, která vede k zániku jeho podnikání.

 6. Věra Nováková ¯Ìk·:

  Parfém Armani Si cena různá gramáž

 7. car insurance ¯Ìk·:

  For vi mennesker vil se feil hos andre, s?? vi kan se mindre feil med oss selv. Er vel egentlig ikke noe bra svar p?? hvorfor vi er s??nn:)

 8. http://www.peoria-cadets.com/ ¯Ìk·:

  I never would have known, Bev – the card is as beautiful as ever. I love the colors you used and the image is absolutely colored magnificently. You're an exceptional artist, no doubt! ;D

 9. http://www.thpro8.com/ ¯Ìk·:

  obviously like your world-wide-web-internet site but you must check the spelling on really several of your respective posts. Many of them are rife with spelling issues And I come across it quite troublesome to inform the fact nevertheless I’ll undoubtedly can come rear again.

 10. http://insurevehicles.imahillbilly.com/non_owner_car_insurance_in_california.xml ¯Ìk·:

  boa tarde! eu tenho um corsa sedam Joy 2004 esta em perfeito estado nunca foi batido, completo motor 1.8 flex sera que da negocio ou voce so quer dinheiro?abra?§os.

 11. http://www./ ¯Ìk·:

  hahahaVem mais por a?­, dads! =)Imagine ?© mais forte, mas essa Hey Jude cantada por essa galera fica demais.T?? chegando!!! ;)Gostamos muito.

 12. HBS Case Studies Solutions Online ¯Ìk·:

  I must say we should have an online discussion on this.

 13. PM Homework Help ¯Ìk·:

  This is really a great stuff for sharing. Keep it up .Thanks for sharing.

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.