Provizní systém Post Affiliate Pro


TOPlist

Tento článek není až tak moc určen zákazníků, jako je tomu u všech ostatních, neměl by však ujít pozornosti provozovatelů internetových obchodů.

Post Affiliate Pro

Díky www.iobchody.com byl na český trh uveden nový produkt – Post Affiliate Pro 3. Jedná se o aplikaci na vytvoření a správu provizního systému. Provizní systém nebo též affiliate systém či zprostředkování prodeje je forma internetového marketingu, který je velmi rozšířený a oblíbený v západní Evropě a Americe. Jeho princip je velmi jednoduchý. Provizní partner přivede zákazníka a když si tento zákazník něco koupí, partner získá provizi. Ta většinou je mezi jedním až dvanácti procenty z ceny realizované objednávky.

Česko je v této oblasti celkem pozadu, i když je zde několik desítek obchodů, co provizní systém používají. Ty se chlubí, že díky této formě marketingu velmi účinně zvyšují svůj obrat. Díky affiliate systému se může velmi rychle vyšvihnout i malý či nový neznámý obchod. Krásným příkladem je například rodina obchodů www.hodinky.cz, www.parfemy.cz a další.

V praxi to vypadá tak, že vlastníci webových stránek odkazují na internetový obchod ve formě textových odkazů, bannerů či náhledů na zboží pod provizním odkazem. Když přivedou návštěvníka, který si něco koupí, získají provizi z utracené částky. Provize se jim připočítá i když zákazník nakoupí třeba až za měsíc a přes provizní odkaz do obchodu znovu nepřijde.

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro 3 je nástroj na vytvoření a správu provizního systému. Obsahuje vše, co jsem popsal výše, ale i další funkce (souhrny, grafy, metody měření, …). Na adrese www.proviznisystem.cz/online_demo si můžete vyzkoušet online demo. Jeho instalace je snadná a je plně kompatibilní se všemi internetovými obchody. Instalace vyžaduje vložení speciálního kódu do jedné stránky internetového obchodu. Také ovládání je snadné, i když se může na první pohled jevit složitě.

Post Affiliate Pro 3 však není vhodný pouze pro velké internetové prodejce, ale i pro ty malé a začínající. Můžete jej implementovat i například do jednoduchého objednávkového formuláře. Využití je opravdu široké.

Pokud vás můj příspěvek zaujal, můžete navštívit stránky www.proviznisystem.cz, kde naleznete vyčerpávající informace o tomto produktu.

Koment·¯e jsou zav¯eny.