Kočárky, internetové obchody a bazary s kočárky


TOPlist

Už známe pár internetových obchodů a bazarů s kočárky a víme na co se při výběru zaměřit. Kde dál můžeme shánět?

Kočárky – inzerce:

Rozsáhlou databázi inzerátů s kočárky naleznete na adrese detsky-bazar.i-bazar.cz/kocarky. Kočárek můžete vyhledat i podle KupNet.czceny, ale i lokality toho, kdo nabízí. i-Bazar.cz nabízí inzerci dalšího dětského, ale i jiného zboží.

I server Hyperzinzerce.cz nabízí kategorii, kde se nachází dětské zboží a kočárky. Nevýhodou je, že inzeráty obsahují hodně reklamy na různé internetové obchody s kočárky, ale jistě zde naleznete i hodně zajímavých nabídek ke koupi.

Dalším inzertním serverem je Msbox.cz a i ten má kategorii s bazarovými kočárky. Téměř každý den je tam nový inzerát.

Veliký objem inzerentů bazar - onlineobchody.comnaleznete i na inzertním portálu OnlineObchody.com. Bazarové kočárky jsou zde přehledně seřazeny.

Mým oblíbeným inzertním serverem je KupNet.cz a i ten má specializovanou kategorii.

Za zmínku stojí i inzerce na Zacatku.cz. Kategorii s kočárky naleznete zde.

Doufám, že se mi povedlo vyjmenovat nejdůležitější inzertní servery, které vám mohou pomoci s výběrem kočárku. Nyní se podívám na internetové obchody s novým zbožím.

Kočárky – internetové obchody

Obchodní dům Mall.cz nabízí prostřednictvím svého internetového obchodu – Mimina.cz širokou nabídku kočárků značek Cam, Chicco (Chico), Neonato a Zeikwa. Ceny jsou však ne vždy nejpříznivější. Je potřeba pečlivě vybírat. U Mall.cz si však můžeme být jisti kvalitou služeb.

Na výstižné adrese www.kocarek.cz se nachází internetový obchod s kočárekhračkami, autosedačkami, židličkami, ale především s kočárky. Výběr značek je oproti Mimina.cz podstatně rozsáhlejší. Kromě výše uvedených zde naleznete i výrobky značek Baby Dreams, Baby point, Bebe Confort, Bebecar, Casualplay, Childwheels, Deltim, Hauck, Herqules, Hoco, Inglesina, Jane, Knorr, Maxi Cosi, Scarlett, Quinny, X-lander a Zooper. Výběr kočárků je opravdu veliký a ceny jsou příznivé.

Další značky kočárků naleznete v obchodě Malvik.cz. Zde můžete nakoupit i oblečení pro maminky.

Další je babyportal.cz/kocarky. Obchod kromě kočárků nabízí i různé doplňky k nim.

Pokud sháníte ke kočárku i autosedačku, kocarek.czpomůže vám obchod www.kocarky-autosedacky.cz. Kromě tohoto zboží zde můžete nakoupit i cestovní nebo dřevěné postýlky.

Tímto obchodem bych pouť za výběrem a nákupem kočárku ukončil. Doufám, že bez problému vyberete, koupíte a že vám kočárek bude dobře sloužit. Zároveň přeji vašemu potomkovi / potomkům hodně zdraví a úspěchů ve svých zatím malinkých životech.

3 koment·¯e k Ël·nku “Kočárky, internetové obchody a bazary s kočárky”

 1. Anonymous ¯Ìk·:

  Dobry den,chci se zeptat jestli nemate ihned k odberu kocarek Patron Apollon Alux typ 560E nobo nejaky jiny typ.Dekuji Ondrikova

 2. Petra Dobešová ¯Ìk·:

  Prodám kočárek Quinny-Buzz v barvě Top-line, ke kočárku je pláštěnka, pumpička, Buzz-box, adaptéry na autosedačku Maxi-cosi a nákupní košík. Koupen v květnu 2005, po jednom dítěti, cena 8000.-

 3. Michaela Balvínová ¯Ìk·:

  Prodám kočárek značky X-Lander, barby červeno-černé. Kočárek se skládá z autosedačky, korbičky a sportovního kočárku. Příslušenství: 2x pláštěnka, pumpička, stříška na autosedačku a taška.
  Kočárek má ještě rok záruku, byl málo používaný a je ve velmi dobrém stavu.
  Cena: 8 000,- Kč (možná dohoda)

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.