Kde koupit levné mobily


TOPlist

Tuto otázku si zřejmě položí většina z nás v okamžiku, kdy se nám starý telefon porouchá a jeho oprava by byla cenově méně výhodná, než koupě nového mobilu. Ať již se při koupi řídíte jen cenou, nebo si chcete pořídit pořádně funkcemi „nadupaný“ telefon, jistě budete chtít utratit co nejméně peněz. Proč také platit více než musíme že?:-)

mobiles

Hned na začátku tohoto článku bych rád podotknul, že neexistuje univerzální klíč podle kterého poznáme nejlevnější internetový obchod s levnými mobily. Sortiment se stále obnovuje a rozšiřuje jak nové technologie přicházejí na trh, obchody se předhánějí v různých cenových akcích, které bývají často časově či množstevně omezené. Obecně se dá říct, že nakupování mobilů on-line je výhodnější než v kamenných obchodech. Vychází to z vynechání některých mezičlánků v běžném prodeji jako jsou platby za prostory prodejny, placení zaměstnanců, atd.
Jak již jsem zmínil dříve, univerzální klíč k vyhledání toho „nej“ obchodu s levnými mobily neexistuje, ale dám vám seznam dobrých obchodů u kterých se dá s vyhledáváním a porovnáváním telefonů začít.

• 1.Mobilkurýr s.r.o.

E-shop s mobilními telefony, pobočky v centru Prahy. Prodej – Výkup – Protiúčet – Servis. Kompletní sortiment značek Nokia, Siemens Sony Ericsson, Samsung, Motorola. Rozvoz po Praze zdarma do 1 hodiny. Zasílají po celé ČR do 24 hodin. Prodej na splátky.
www.mobilkuryr.cz

• MOBILKA.cz

Odborník na mobilní telefony a příslušenství. Specialista na značky Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson a další. Skvělé ceny, profi servis.
www.mobilka.cz

• AAA MOBIL, s.r.o.

Mobilní telefony: Alcatel, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sagem, Siemens, Sonyericsson a kompletní příslušenství. Záruka 24 měsíců. Internetový obchod.
www.aaamobil.cz

mobilní telefony

• mobilky.cz

Prodej mobilních telefonů za nejlepší ceny v ČR. Zboží dodávají do 48 hodin po celé ČR. Prodej na splátky. Kamené prodejny v Praze a Brně.
www.mobilky.cz

LevneTelefony.cz

Prodávají všechny mobilní telefony – Nokia, Siemens, Samsung, Sony Ericsson, Philips, LG, Motorola, Alcatel. Opravují a nahrávají software, Čj i odblokování do všech telefonů na počkání. Příslušenství. Autorizovaný dealer Eurotelu i T-Mobile.
www.levnetelefony.cz

• Bonusmobil

Internetový obchod a síť kamenných prodejen. Mobilní telefony a příslušenství značek Nokia, Siemens, SonyEricsson, Motorola, Samsung, LG, Alcatel, Panasonic, Philips. Autorizovaný dealer – zvýhodněné aktivace T-Mobile a Eurotel, Twist a Go sady.
www.bonusmobil.cz

• Cybex

I internetový obchod Cybex který pokrývá více typů zboží nabízí rozsáhlou škálu mobilních telefonů všech značek.
www.cybex.cz

mobilní telefony

Na závěr se dovolím zmínit o serveru www.hledejceny.cz. Pokud nemáte dost času si projít internetové obchody sami a přesto chcete mobil levně, je tento portál nejspíše tou správnou volbou, jak rychle porovnat ceny ve většině internetových obchodů. Portál Hledejceny.cz je vyhledávač cen. Umí vyhledávat akční ceny a porovnávat ceny internetových obchodů s mobily. Vyhledávače cen mají občas neaktuální data, takže doporučuji si ověřit cenu na stránkách daného internetového obchodu.

5 koment·¯e k Ël·nku “Kde koupit levné mobily”

 1. Jarek Jesenský ¯Ìk·:

  Nějak jste opomenul (záměrně či z neznalosti?) že existují mobily oficiálně dovezené, obvykle dražší, avšak po dobu záruky servisované 2 roky zdarma přímo výrobci, a pak mobily dovezené neoficiálně z okolních států, neurčené pro český trh a tedy českými servisy výrobců zdarma NESERVISOVANÉ.

  Takže je otázkou, zda “ušetřit” 1.500 Kč na mobilu, u kterého když se za rok pokazí, tak by ho měl opravit prodejce co ho z ciziny dovezl, ale pokud mezitím prodejce zkrachoval (obvyklý trik, týká se už cca 20 eShopů jen v Česku – viz pořad Občanské judo na TV Nova), tak máte smůlu a opravu za třeba 3.000 Kč si buď uhradííte v servise výrobce sami, nebo mobil vyhodíte a jdete si koupit nový. Bude to zase ten “levný”?

 2. vfb ¯Ìk·:

  a co cena

 3. Pevel Němeček ¯Ìk·:

  Cena? To může byt velké lákadlo, ale od me nepříjemné zkušenosti s levnými mobily se už na cenu nedivám. Duležitejší je jak se piše výše, že zboží musí být oficialní a s tím i záruka. Zaplatim raději více, třeba si koupim mobil i na splátky. A mám jistotu. Rad nakupuji zde “gigamobily.cz”:http://www.gigamobily.cz oficialní zboží a ceny se dají. Doporučuji dívat se po původu zboží než po ceně.

 4. karl ¯Ìk·:

  Většina oprav dopadne tak že vám ta záruka je při koupi na prd pokaždé uvedou vaší vinu stalo se mi to 3x a pokaždé mě to stálo 500 a slušný opravář vždy odstranil za několik minut a ve stovkové položce tak to nevím o jiných zkušenostech jo a mám nokiin95 za super cenu 4roky chudinka je na tom už bídně ale za ty prachy super z internetu z obchůdku z Mostu

 5. Jiří ¯Ìk·:

  Také jsem spokojený s booth.cz. Už jsem i jednou reklamoval a bylo to v pohodě. Vše se vyřešilo.

Zanechte koment·¯

M˘ûete pouûÌt Texy! form·tov·nÌ.